Manicure Hybrydowy

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy

<b>Manicure hybrydowy</b> to trend, który szturmem zdobył rynek kosmetyczny. Wyjątkowy, trwały i przede wszystkim naturalny efekt, pięknie wyglądające dłonie, przystępna cena i bezpieczeństwo to zaledwie cześć zalet, które są z miejsca wymieniane przez miłośniczki tego trendu. Wiele kobiet wybiera dziś <b>hybrydy</b> zamiast dobrze znanych paznokci żelowych. Profesjonalne kosmetyczki twierdzą, że to pierwsze rozwiązanie jest łagodniejsze dla płytki i nawet po zdjęciu lakieru, płytka regeneruje się niemalże błyskawicznie.

Manicure hybrydowy

<b>Manicure hybrydowy</b> to trend, który szturmem zdobył rynek kosmetyczny. Wyjątkowy, trwały i przede wszystkim naturalny efekt, pięknie wyglądające dłonie, przystępna cena i bezpieczeństwo to zaledwie cześć zalet, które są z miejsca wymieniane przez miłośniczki tego trendu. Wiele kobiet wybiera dziś <b>hybrydy</b> zamiast dobrze znanych paznokci żelowych. Profesjonalne kosmetyczki twierdzą, że to pierwsze rozwiązanie jest łagodniejsze dla płytki i nawet po zdjęciu lakieru, płytka regeneruje się niemalże błyskawicznie.

Pielęgnacja dłoni

 • Manicure bez malowania 45 zł

  30 minut

 • Manicure z malowaniem 50 zł

  45 minut

 • Manicure hybrydowy klasyczny 100 zł +

  60 minut

 • Manicure hybrydowy french 110 zł

  75 minut

 • Manicure hybrydowy ze zdobieniem 110 zł

  90 minut

 • Manicure męski 45 zł

  30 minut

 • 30 minut

Stylizacja paznokci

 • Przedłużanie / utwardzanie płytki akrylem 110 zł

  120 minut

 • Przedłużanie / utwardzanie płytki żelem 50 zł

  120 minut

 • Korekta akrylowych / żelowych paznokci 70 zł

  60 minut

 • Przedłużanie / utwardzanie płytki + hybryda 130 zł

  130 minut

 • Przedłużanie / utwardzanie płytki żelem + hybryda 120 zł

  130 minut

 • Korekta akryl żel + hybryda 110 zł

  60 minut

 • Acrygel 130 zł

  90 minut

 • Acrygel + hybryda 155 zł

  120 minut

Opinie naszych Klientów

Manicure hybrydowy Warszawa – czy warto?

Jeśli marzysz o pięknych paznokciach, które jednocześnie wyglądają naturalnie, to manicure hybryda będzie dla Ciebie idealny. Jakie są zalety tego rozwiązania? Warto zaznaczyć, że zastosowanie lakieru hybrydowego gwarantuje zdecydowanie większą trwałość. Jest to możliwe dzięki warstwie ochronnej, którą kładzie się na lakier.

Manicure hybrydowy sprawdzi się na co dzień. Wykonując codzienne czynności, nie zaszkodzimy mu. Dodatkowa warstwa ochronna kładziona na lakier ma na ogół konsystencję żelową. Jej skład może różnie się przedstawiać. Kładąc hybrydy, każdą warstwę utwardza się pod lampą UV lub LED. Sam proces nie zajmuje dużo czasu.

Manicure, który pokochały miliony kobiet, powinien być wykonywany odpowiednią techniką. Decydując się na profesjonalny gabinet kosmetyczny, zyskamy pewność, że paznokcie zostaną wykończone idealnie i będą one odporne na odpryski czy matowienie.

Manicure hybrydowy – prawidłowe wykonanie i usuwanie

O czym jeszcze należy pamiętać, by kolor utrzymał się na paznokciach jak najdłużej? Oczywiście niezbędne jest prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia. Kiedy wybierzemy już odpowiedni kolor lakieru, to chciałybyśmy mieć spokój z malowaniem na dłuższy czas. Do tego niezbędna jest doskonała przyczepność. Wyrównanie płytki i nadanie jej pożądanego kształtu jest obowiązkowe – pamiętajmy, że później niczego już nie naprawimy. Są to czynności typowe dla każdego manicure.

Hybryda ma jednak to do siebie, że jeśli nałoży się ją np. na rozdwajające się paznokcie, to wytrzyma tydzień, zamiast trzech. Czym jeszcze grozi malowanie niewłaściwie przygotowanej płytki? Otóż lakier szybko przestanie na niej ładnie wyglądać, mogą się również pojawić odpryski.

Elegancki manicure hybrydowy nieraz powinien być poprzedzony zabiegiem wzmacniającym płytkę lub zastosowaniem serum regenerującym. W zależności od kondycji paznokci nieraz warto zrobić sobie krótką przerwę między jednym manicure Warszawa a kolejnym i w tym czasie wzmocnić płytkę, zastosować odpowiednie kosmetyki.

Piękny i elegancki manicure hybrydowy

Wszystkie kobiety, które marzą o pięknych, a zarazem naturalnie prezentujących się paznokciach decydują się na ogół na manicure hybrydowy. Cena w tym przypadku jest przystępna i tak naprawdę jest uzależniona od tego, na jaki salon się decydujemy. Przyglądając się cennikom, warto zwrócić również uwagę na koszt usunięcia hybrydy.

Podkreślmy, że zwykły zmywacz, który każda z nas posiada w domu, nie wystarcza. Lakier jest światłoutwardzalny i najlepiej, by go zdjęć, również udać się do gabinetu kosmetycznego. Ryzykowanie i samodzielne próby zdjęcia lakieru mogą skutkować uszkodzeniem płytki i skórek. Kiedy już do tego dojdzie, to regeneracja zajmie naprawdę sporo czasu.

Hybrydowy manicure jest trwały i utrzymuje się średnio 3 tygodnie. Duży odrost jest najczęściej powodem, przez który ściąga się hybrydy. Co ważne – nigdy nie próbuj po prostu zrywać lakieru, gdyż skutki możesz później odczuwać przez dłuższy czas.

Manicure hybrydowy w Warszawie  – gdzie zrobić?

Uważa się, że tego rodzaju manicure każda kobieta jest w stanie wykonać samodzielnie. Wymaga to jednak odpowiedniego przygotowania i umiejętności. Mimo tego, że proces sam w sobie nie jest trudny technicznie, to musimy dysponować dobrej jakości lampą UV lub LED. Jest ona odpowiedzialna za utwardzenie poszczególnych warstw.

Właśnie dlatego, na początku, warto wybrać się do profesjonalistki. Miejsc takich jest sporo. Po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła manicure hybryda Warszawa sami przekonamy się, że nawet w pobliżu naszego domu możemy znaleźć osoby, które zajmują się tym na poważnie. Sprawdźmy na wstępie rekomendacje i już na początku dowiedzmy się, z jakich produktów korzystają dane salony.

Manicure w Warszawie – mistrzowska stylizacja paznokci

Produkty rekomendowanych firm zapewniają bezpieczeństwo, trwałość i wyjątkowy efekt. Odpowiednie lakiery nie zawierają szkodliwych dla płytki substancji. Pamiętajmy, że stosowanie kiepskich preparatów możemy przyczynić się nawet do zmiany wyglądu paznokci. Agresywne działanie lakierów często jest widoczne dopiero po kilkukrotnym ich nałożeniu.

Zachowajmy zatem rozwagę, wybierając salon, w którym wykonamy manicure hybrydowy. Warszawa to przykład miasta, w którym znajdziemy znane, cenione i odpowiednio wypromowane salony i marki z tej branży. Każda kobieta, która pragnie, by jej dłonie i paznokcie prezentowały się perfekcyjnie, na pewno znajdzie idealny dla siebie salon. Hybrydy to hit – jeśli choć raz wypróbujesz ten manicure, to nieprędko z niego zrezygnujesz.

0
0