Cennik usług fryzjerskich

Strzyżenie

 • Strzyżenie męskie
  60 zł
  45 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy krótkie
  130 zł
  45 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy średnie
  150 zł +
  60 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy długie
  170 zł
  60 minut
 • Strzyżenie dziecięce
  40 zł
  30 minut
 • Strzyżenie męskie - maszynka
  30 zł
  30 minut

Farbowanie

 • Farbowanie włosy krótkie
  260 zł
  120 minut
 • Farbowanie włosy średnie
  280 zł
  120 minut
 • Farbowanie włosy długie
  300 zł
  120 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy krótkie
  280 zł
  135 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy średnie
  300 zł
  135 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy krótkie
  320 zł
  150 minut

Pielęgnacja włosów

 • Regeneracja włosów - odżywka + sauna
  50 zł
  30 minut
 • Botoks - nawilżanie włosów po farbowaniu
  200 zł
  40 minut
 • Botoks - nawilżanie włosów
  250 zł
  45 minut

Czesanie

 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy krótkie
  50 zł
  30 minut
 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy średnie
  80 zł
  45 minut
 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy długie
  100 zł
  60 minut
 • Czesanie okolicznościowe
  100 zł +
  60 minut

Opinie Naszych Klientów

Polecam z czystym sumieniem. Salon w super lokalizacji i bardzo miła obsługa. Usługi wykonywane na wysokim poziomie. Wrócę nie jednokrotnie.
Ewa Kalinowska
Barbara Koszałek
Dawno nie wyszłam z salonu tak zadowolona. Zarówno zakres oferowanych usług, cena jak również jakość obsługi są godne polecenia. Miła atmosfera, dokładność, dobre ceny.
Barbara Koszałek
Katarzyna Nowak
Bardzo polecam, bardzo ładnie, estetycznie i dokładnie zrobione paznokcie. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Ceny, lokalizacja i atmosfera na 5+.
Katarzyna Nowak

Cenniki usług fryzjerskich Warszawa

Dbanie o urodę to dla jednych przyjemność, a dla innych obowiązek. Bez względu na to, do której grupy się zaliczasz, na pewno raz na jakiś czas odwiedzasz salon fryzjerski. Cennik fryzjera jest na ogół kluczowym wyznacznikiem i nierzadko decyduje o tym, czy skorzystasz z danych usług, czy nie. Oczywiście odpowiednie opinie również mają znaczenie, ale nikt nie lubi być zaskakiwany, kiedy przychodzi do zapłaty. Dzisiaj mamy szeroki dostęp do informacji na temat kosztów – możemy dowiedzieć się, jak przedstawiają się cenniki usług fryzjerskich bezpośrednio w salonie, jak i za pośrednictwem portali społecznościowych. Te ostatnie są również kopalnią wiedzy, jeśli chodzi o informacje o jakości usług. Tam przeczytamy opinie, które jasno wskażą nam, czy warto z danego miejsca skorzystać, czy też niekoniecznie. Należy podkreślić, że większość fryzjerów po prostu udostępnia na swoim fanpage’u informacje o kosztach – dzięki temu wiemy, z jakim wydatkiem musimy się liczyć. Rozstrzał między poszczególnymi salonami jest ogromny. Korzystając z naszych usług, nie musisz się obawiać wygórowanych kosztów, a wprost przeciwnie.

Ile kosztuje dobry fryzjer?

Jak wiadomo, kobiety są w stanie zapłacić każdą sumę, aby uzyskać wymarzony efekt na włosach. Cennik fryzjerski wcale nie jest przeszkodą, by umówić się do znanego stylisty. Odpowiednia fryzura potrafi odjąć lat i poprawić samopoczucie. Dbanie o swój wygląd nie jest dziś wyłącznie domeną kobiet. Niektórzy mężczyźni pod tym kątem nie ustępują wcale płci pięknej i również są w stanie sporo wydać. Umawiając się do stylisty fryzur, warto wziąć też pod uwagę terminy. Chętnych, by trafić do renomowanego miejsca, wcale nie brakuje. Nieraz na wizytę trzeba czekać naprawdę długo, zwłaszcza gdy w grę wchodzi dobry fryzjer. Efekty pracy stylistów fryzur można znaleźć w internecie. Nasz salon również regularnie zamieszcza zdjęcia swoich dzieł i fryzur, których udało nam się wyczarować.

Koszt usług fryzjerskich Warszawa

Czasy, kiedy można było obciąć włosy wraz z modelowaniem za niewielkie pieniądze, przeminęły. Z drugiej strony zmieniła się również moda. Obserwacja zmieniających się trendów, podążanie za tym co najmodniejsze, nieustanne uczestnictwo w szkoleniach – wszystko to musi na bieżąco ogarniać dobry fryzjer. Cena fryzjer, jaką sobie życzy za wizytę, powinna iść w parze z najwyższą jakością. Dotyczy to nie tylko dobrania odpowiedniej fryzury do osoby, ale też zastosowania dobrych produktów i stworzenia miłej atmosfery. Ostatni czynnik ma coraz większe znaczenie. Każda osoba siedząca na fotelu liczy na to, że się zrelaksuje oraz sympatycznie spędzi czas. Napoje dla klientów, czasopisma i muzyka niedrażniąca uszu stają się standardem, których trzyma się każdy dobry fryzjer. Cennik usług fryzjerskich powinien być dopasowany również do tego, w jaki sposób obsługuje się klientów. Wbrew pozorom otoczenie się też liczy, podobnie jak wystrój salonu, w którym spędza się nieraz nawet i dwie godziny.

Najmodniejsze fryzury – ile kosztuje ich wykonanie?

Od czego jeszcze jest uzależniony cennik fryzjera? Fryzjer ustala koszty konkretnych usług. Wiadomo, że podcięcie włosów jest tańsze niż całkowita zmiana fryzury i położenie nowego koloru. Umawiając się na farbowanie włosów, ombre czy sombre, musimy się liczyć z większymi kosztami. Oczywiście bierzemy tu pod uwagę również jakość wykonania i kosmetyki, które zostały wykorzystane podczas wizyty. Wykonywane przez nas usługi udowadniają, że najwyższa jakość wcale nie musi iść w parze z zawyżoną ceną. Fryzjerstwo to wymagająca dziedzina, w której zawsze liczą się najnowsze i najmodniejsze trendy, stąd też nieraz zaskakujący cennik fryzjerski. Salon fryzjerski reaguje natychmiastowo na oczekiwania klientów. Dobry fryzjer powinien się wykazywać kreatywnością – w końcu ile to razy klienci nie wiedzą, czego chcą i oczekują, że to w salonie zostanie im coś zaproponowane. Właśnie inwencja to coś, co zawsze charakteryzuje wysokiej klasy fryzjerstwo. W końcu na fryzurę trzeba mieć pomysł.