Fryzjer damski i męski Warszawa

Fryzjerstwo - Zakład fryzjerski

Dzisiaj klient musi wiedzieć, że zostanie potraktowany odpowiednio. Renomowany salon fryzjerski to miejsce, w którym zwraca się uwagę na jakość obsługi i wszystkie detale. Należy pamiętać, że na fotelu fryzjerskim spędza się sporo czasu, zatem zaproponowanie kawy, herbaty czy też wody jest standardem. Podobnie sprawa wygląda z odpowiednią muzyką w tle i z zapewnieniem klientom dostępu do ciekawych magazynów o różnej tematyce. W końcu poddając się np. farbowaniu z efektem ombre, nieprędko wyjdzie się z salonu, a spędzony czas powinien upłynąć przyjemnie.

Fryzjerstwo Warszawa
Fryzjerstwo Warszawa

O Nas...

“Stylizacja włosów jest od zawsze naszą pasją”

Dobry fryzjer potrafi przeprowadzić prawdziwą metamorfozę, dobrać fryzurę niezależnie od urody i sprawić, by klientka po wyjściu z salonu była zadowolona. Dzięki temu istnieje spore prawdopodobieństwo, że kolejna wizyta się odbędzie.

Co więcej, zadowolenie klientów skutkuje dziś ocenieniem zakładu fryzjerskiego w sieci i poleceniem go innym klientom. Marketing internetowy to potężne narzędzie. Fryzjer musi się odnaleźć w aktualnych wymaganiach zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Cennik

Strzyżenie

 • Strzyżenie męskie
  60 zł
  45 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy krótkie
  130 zł
  45 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy średnie
  150 zł +
  60 minut
 • Strzyżenie damskie - włosy długie
  170 zł
  60 minut
 • Strzyżenie dziecięce
  40 zł
  30 minut
 • Strzyżenie męskie - maszynka
  30 zł
  30 minut

Farbowanie

 • Farbowanie włosy krótkie
  260 zł
  120 minut
 • Farbowanie włosy średnie
  280 zł
  120 minut
 • Farbowanie włosy długie
  300 zł
  120 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy krótkie
  280 zł
  135 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy średnie
  300 zł
  135 minut
 • Farbowanie + strzyżenie - włosy krótkie
  320 zł
  150 minut

Pielęgnacja włosów

 • Regeneracja włosów - odżywka + sauna
  50 zł
  30 minut
 • Botoks - nawilżanie włosów po farbowaniu
  200 zł
  40 minut
 • Botoks - nawilżanie włosów
  250 zł
  45 minut

Czesanie

 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy krótkie
  50 zł
  30 minut
 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy średnie
  80 zł
  45 minut
 • Modelowanie + pielęgnacja - włosy długie
  100 zł
  60 minut
 • Czesanie okolicznościowe
  100 zł +
  60 minut

Opinie Naszych Klientów

Polecam z czystym sumieniem. Salon w super lokalizacji i bardzo miła obsługa. Usługi wykonywane na wysokim poziomie. Wrócę nie jednokrotnie.
Ewa Kalinowska
Barbara Koszałek
Dawno nie wyszłam z salonu tak zadowolona. Zarówno zakres oferowanych usług, cena jak również jakość obsługi są godne polecenia. Miła atmosfera, dokładność, dobre ceny.
Barbara Koszałek
Katarzyna Nowak
Bardzo polecam, bardzo ładnie, estetycznie i dokładnie zrobione paznokcie. Szczerze polecam, pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Ceny, lokalizacja i atmosfera na 5+.
Katarzyna Nowak

Jak wybrać dobrego fryzjera?

Każda kobieta marzy, by po wyjściu od fryzjera wyglądać jak milion dolarów. Fryzura odejmująca lat, nowy kolor, odważne cięcie, włosy ułożone dokładnie tak, jak u gwiazdy – to zaledwie część życzeń, jakie na co dzień słyszy fryzjer. Co ciekawe, dzisiaj również mężczyźni lubią eksperymentować ze swoją fryzurą i mają spore wymagania. Każdy dobry zakład fryzjerski musi się dostosować do aktualnych zasad rządzących rynkiem. Indywidualne potraktowanie każdego klienta, stworzenie odpowiedniej atmosfery, dostosowanie się do jego potrzeb – to zaledwie część wytycznych. Prócz podejścia, liczy się również sam salon fryzjerski, a dokładniej to, jak wygląda. Zaniedbane wnętrza, urządzone w klimacie z dawnych lat sprawiają, że klienci na pewno nie powrócą. Pierwszego wrażenia nie nadrobi nawet dobry fryzjer, bo obecnie liczą się też detale – klient musi czuć się komfortowo w danym miejscu. Wbrew pozorom, tego typu przestrzenie również wymagają w miarę regularnych remontów, zaangażowania architekta i zaaranżowania według tego, co obecnie jest na topie. Nasz salon fryzjerski to miejsce, w którym od progu czuje się odpowiednią atmosferę.

Profesjonalne fryzjerstwo Warszawa – fryzjer damski i męski

Warto zauważyć, że również mężczyźni zwracają uwagę na poziom obsługi w zakładach fryzjerskich. Fryzjer męski, podobnie jak fryzjer damski, powinien zaproponować swoim klientom różne cięcia, także te najnowsze. Należy podkreślić, że podczas różnego rodzaju szkoleń, fryzjerstwu męskiemu poświęca się sporo czasu.

Najlepszy salon fryzjerski Warszawa

Dzisiaj wymagania co do przedstawicieli zawodu fryzjera się zmieniły. Kilkanaście lat temu nikt nie wychodził naprzeciw oczekiwaniom klientów tak bardzo, jak teraz. Profesjonalne fryzjerstwo staje się niemalże sztuką. Fryzura może odjąć lat, totalnie odmienić wygląd, optycznie wysmuklić twarz i nie tylko. Proponowanie odważnych metamorfoz, próba przekonania do pomysłu, to tylko część cech, którymi powinien się odznaczać polecany fryzjer damski. Dla kobiety każda wizyta w salonie jest bardzo ważna. Z jednej strony część pań z trudem upycha w swój grafik fryzjera, z drugiej jest to czas tylko dla nich. Tym samym zakład fryzjerski musi o wszystko zadbać. Jeśli kobieta przedstawia swój pomysł, a fryzjer wie, że określona fryzura nie jest odpowiednia i na pewno nie będzie dobrze wyglądać, to musi on umieć przekonać swoją klientkę i w dodatku uczynić to taktowanie. Oczywiście nie bez znaczenia jest też warsztat. Błędy techniczne popełniane podczas farbowania i cięcia są obecnie niewybaczalne.

Modna fryzura – Fryzjerstwo Warszawa

Bardzo ważne jest nieustanne doszkalanie się w technikach i orientowanie się, jakie fryzury są obecnie modne. Powinien on również być obserwatorem i śledzić trendy. Klient, siadając na fotelu, ma wiedzieć, że fryzjer ma określony pomysł na fryzurę i nie zawaha się zaproponować przynajmniej kilku opcji. Wysoka cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości, co udowadnia nasz salon. Każdy klient może liczyć na najwyższą jakość i to w takiej cenie, która na pewno nie odstrasza.