Wyprzedane

Rimmel Wonder’Volume Thrill Seeker wydłużający i zwiększający objętość tusz do rzęs z ultraczarnymi pigmentami 004 Pitch Black 8ml (P1)

28,59 
0 opinii
Brak na stanie
3616304788444

Description

Rimmel Wonder’Volume Thrill Seeker wydłużający i zwiększający objętość tusz do rzęs z ultraczarnymi pigmentami 004 Pitch Black 8ml (P1)
3616304788444
Marzysz o rzęsach tak niesamowitych, że aż przyprawiających o dreszczyk emocji? Ultralekki tusz Thrill Seeker Pitch Black od marki Rimmel London w jednej chwili nada Twoim rzęsom efekt 5x ultra. Ciesz się ultraczernią, ultraobjętością, ultrawydłużeniem, ultratrwałością i ultrarozdzieleniem rzęs! Tusz Thrill Seeker Pitch black zawiera ultraczarne pigmenty i ultramiękką szczoteczkę, która rozdziela każdą rzęsę od nasady aż po same końce, co pozwala błyskawicznie uzyskać efekt ultragęstych rzęs bez grudek i obciążenia. Nałóż kolejne warstwy, aby nadać rzęsom jeszcze większą objętość i uzyskać jeszcze wyrazistszy look. Nie pozostawaj w cieniu! Piękno nie ma jednego oblicza. W Rimmel stawiamy na autentyczność . My nie definiujemy piękna – Ty to robisz. Możesz się nim cieszyć i odkrywać je na własnych warunkach. Celebrujemy indywidualność i osobowość, nie dążymy do ideału. Z dumą dostarczamy wielu łatwo dostępnych i zróżnicowanych produktów, które każdego dnia będą dodawać Ci pewności siebie. Jesteśmy otwarci i niezależni. Jesteśmy Rimmel London. Live the London look!Stosowanie:nbspUżywając szczoteczki w kształcie klepsydry, nałóż tusz Wonder’Volume Thrill Seeker w odcieniu Pitch Black na rzęsy od nasady po same końce zygzakowatym ruchem. Dodaj kolejne warstwy, aby nadać rzęsom jeszcze bardziej spektakularną objętość i długość.

Podobny produkty

0
0