Zobacz więcej

Bestsellery

  Darmowa wysyłka

  Na terenie Polski przy zakupach za minimum 199zł

  NAJMODNIEJSZE LAKIERY DO PAZNOKCI TEJ JESIENI

   
  Najmodniejsze lakiery do paznokci tej jesieni

   

  Wraz ze zbliżającą się jesienią do łask wracają lakiery w odcieniach srebra i szarości. Jednak po tak silnym ataku kolorów i nowych wzorów, jakie widzieliśmy na pokazach poprzedniej jesieni, czysta szarość czy srebro wydają się nudne. Przyszła kolej na łączenia.

  Elegancka szarość czy mistyczne srebro na paznokciach?

  Wbrew pozorom nie są to te same kolory. Szary lakier do paznokci, jest zimnym kolorem o bardzo różnorodnych możliwościach zastosowania. Pasuje zarówno do klasycznego manicure, jak również nowoczesnych wzorów. Nadaje paznokciom aurę elegancji i szyku. Lakier do paznokci w kolorze srebrnym, jest mniej wszechstronny, za to bardziej wyrazisty a przy metalicznym połysku mocno przykuwa uwagę. Wygląda nowocześnie, przez co nie nadaje się do klasycznych stylizacji paznokci. Dzięki swojej wyrazistości jest kolorem uniwersalnym. W połączeniu z zimnymi barwami dodaje stylizacji ciepła, a w  zastosowany z ciepłymi kolorami schładza je. Niemniej przyznać tu trzeba, że większość połączeń srebra z ciepłymi barwami jest dość ryzykowana i nie wygląda na paznokciach zbyt efektownie.

  Spokojna szarość kontra paleta barw

  Szary jest kolorem uważanym zazwyczaj za zimny. Często mówi się, że przejmuje on odcień od mocnych kolorów, z którymi sąsiaduje, dlatego genialnie reaguje na wszelkie domieszki pozostałych kolorów. W przypadku stylizacji paznokci jest to cecha nad wyraz pożądana. Szarość jako neutralny kolor sprawia, że każde połączenie z innymi kolorami lakieru, nadaje stylizacji bardziej harmonijny i zrównoważony wygląd. W zestawieniu z zimnymi, jasnymi lakierami, jak błękitny tworzy fachową, wręcz biznesową, kompozycję a z zielenią wygląda elegancko i mniej formalnie. Stylizacje paznokci, łączące kolory pastelowe z szarościami dają bardzo kobiecy, wyrafinowany i delikatny wygląd. Łączenie szarych odcieni z ciemnymi, zimnymi barwami, zdaje się dodawać kobiecie pewności siebie, przez co wydaje się idealne dla  pań chcących podkreślić swoją niezależność i wolę walki. Szczególną i nad wyraz ciekawą, wydaje się stylizacja wykonana z ciemnoczerwonego lakieru łączonego z grafitem, który dodaje jej nutę pikanterii. Energetyczną aurę żywiołowości tworzy połączenie krzykliwej pomarańczy z tonizującym grafitem.

  Lakier w kolorze mistycznego srebra– ożywiać czy studzić?

  Srebrny jest znacznie żywszym kolorem niż szary. Daje nam bardziej bogatszą i ekskluzywną aurę nowoczesności. Doskonale prezentuje się z bardzo drobnymi akcentami innych kolorów. W odróżnieniu od szarości nie jest on aż tak zimnym kolorem, dlatego lepiej komponuje się z ciemnymi i raczej chłodnymi barwami – ciemny brąz, głęboka zieleń czy oceaniczny granat. Kolory bardzo ciepłe jak czerwień czy jasny żółty gryzą się ze srebrem i dają wrażenie nieprzemyślanej, chaotycznej kompozycji. Możemy je stosować jako zwykły frencz lub bardzo modny w tym sezonie odwrócony frencz. W ten sposób podkreślimy linie płytki paznokcia ciemnym odcieniem a dalej płytka rozświetla się do czystego srebra. Taki zabieg zwiększa wyrazistość manicure oraz potęguje efekt dawany przez srebro. Jednak pamiętajmy, że głównym motywem ma tutaj być srebro, dlatego nie musimy, lub wręcz nie powinniśmy stosować bardzo płynnego przejścia. Lepiej skrócić przejście tylko do połowy paznokcia a resztę zostawić dla czystego srebrnego odcienia.

  stat4u